AUTOPREZENTACJA


PARĘ SŁÓW O NAS

A TO POLSKA WŁAŚNIE ...

Pochodzimy z miasta Biała Podlaska położonego na krańcach południowego Podlasia. Obecne nasze miejsce zamieszkania to podmiejska miejscowość w pobliżu Białej Podlaskiej, przy trasie E-30.

SPOTKANIE Z PSAMI

Historia powstania hodowli zrodziła się z zamiłowania do zwierząt wyniesionego jeszcze z lat dziecinnych. Kontynuowana w okresie młodzieńczym przyjaźń z psami różnych ras i fascynacja nimi przerodziła się w pasję. Trudno było zerwać te więzy i tak niemal naturalnym następstwem było powstanie hodowli.

PODJĘCIE DECYZJI

Hodowla jest spełnieniem marzeń o psie rasowym tj. mądrym, z charakterem, pięknym i najlepszym przyjacielu człowieka. W swych poszukiwaniach przemierzamy niesamowite ilości kilometrów, aby doprowadzić do skojarzeń, które spełnią nasz cel. Bo zarówno my jak i Państwo pragniemy posiadać piękne psy. Tak rodzą się kolejne pokolenia psich arystokratów. Staramy się, aby każdy ze szczeniaków miał dobry start ku karierze wystawowej, a nawet gdyby jego nowi właściciele się na to nie decydowali, aby był ich chlubą.

PROFESJONALIZM

Fachowe podejście do hodowli to nasza specjalność. Nasze zaangażowanie przejawia się w ciągłym doskonaleniu. Oprócz ukończenia wyższych studiów na SGGW, w tym o specjalności "Hodowla psów", zdobycia uprawnień sędziego kynologicznego, aktywnie pracujemy w Związku Kynologicznym. Stale pogłębiamy swoją wiedzę poprzez studia, lekturę fachowej literatury, czasopism. Hodowczyni jest doktorantką w dyscyplinie zootechnika.

CZŁONKOSTWO W ZWIĄZKU KYNOLOGICZNYM

Hodowla Dwie Korony jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce pod nr 3148/D, oraz w FCI. Prowadzimy sprzedaż szczeniąt z rodowodami, reproduktor kryje tylko suki hodowlane.
Hodowla jest zarejestrowana do celów podatkowych w Urzędzie Skarbowym w Białej Podlaskiej.

NAJLEPSZE ŻYWIENIE

Dorosłe psy oraz szczenięta odżywiane są karmami światowych liderów w żywieniu zwierząt domowych.
Jesteśmy członkiem:

POSTĘP HODOWLANY

Hodujemy doskonałych przestawicieli rasy, do czego dążymy poprzez przemyślane skojarzenia. Służy temu dokładna analiza rodowodów oraz wzorca rasy.

OPIEKA WETERYNARYJNA

Wszystkie psy są pod stałą opieką weterynaryjną. Mają systematycznie ordynowane szczepienia i odrobaczanie oraz inne zabiegi doraźne.

UDZIAŁ W WYSTAWACH

Uczestniczymy w wystawach psów rasowych z sukcesami. Nabywamy i dzielimy się zdobytymi doświadczeniami w hodowli psów z czołowymi hodowcami w Polsce oraz za granicą.

NIE TYLKO HODOWLA...

Codzienne żywienie, zabawy, treningi, opieka nad szczeniętami. Jesteśmy przy porodzie, w kłopotach zdrowotnych, wspólnie spędzamy czas, jeździmy na wystawy...
Dzień bez psa to dzień stracony!

GODZENIE ZAINTERESOWAŃ

Dzięki znajomości informatyki możemy podzielić się z Wami naszą pasją poprzez niniejszą witrynę.
Wkomponowanie turystyki w codzienne sprawy również nie było sprawą trudną. Spędzamy przyjemnie czas z psami na pieszych i rowerowych wycieczkach latem i zimą.
Nasze starania ciągle podążają ku człowiekowi, tak aby ten zaczął poznawać przyrodę, otaczając się ulubionymi elementami naturalnego środowiska.
Poprzez chów i hodowlę psów, spotkania, wykłady i rozmowy zachęcamy innych do kontaktu z czworonożnymi przyjaciółmi.