REKOMENDACJE

HODOWCA PSÓW RASOWYCH

Hodowla Dwie Korony jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce pod nr 3148/D oraz w FCI. Prowadzimy sprzedaż szczeniąt z rodowodami, reproduktor kryje tylko suki hodowlane. Do celów podatkowych hodowla jest zgłoszona w Urzędzie Skarbowym w Białej Podlaskiej

SUKCESY

Szczenię z naszej hodowli jako pierwszy w historii siberian husky z Polski, zdobył tytuły: Championa USA, Championa Kanady oraz Grand Championa Ameryki!!! Tym psem był wybitny i przepiękny Ch. OCEAN OF LOVE Dwie Korony.

Kolejny pies, który dokonał historycznego sukcesu dwukrotnego Zwycięstwa Klubu, wielokrotnego zwycięstwa rasy i podium BIS to fenomenalny Ch. SIMPLY TRADEWIND Dwie Korony.

Kilka wybitnych psów z naszej hodowli zanotowało również liczne sukcesy wystawowe uzyskując tytuły Interchampionów, multichampionów, championów, zwycięzców; wśród nich m.in. przepiekne i wybitne: Ch. ONE IN A MILLION Dwie Korony, Ch. FIRST EXPRESS Dwie Korony, Ch. NORTH POLE STAR Dwie Korony, Ch. SWEET SENSATION Dwie Korony, Ch. YOU ARE SO BEAUTIFUL Dwie Korony, UN SEUL UNIQUE Dwie Korony, U ARE MY AMERICAN DREAM Dwie Korony, UPLIGHT MY LIFE Dwie Korony, PURE LOVE Dwie Korony, PURE PASSION Dwie Korony...

Wiedza

Hodowczyni, związana z Uniwersytetem Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach, jest autorką publikacji i wystąpień konferencyjnych, prowadzi zajęcia ze studentami na uczelni i dziećmi w Uniwersytecie Dziecięcym.
Zachęcamy do pogłębiania wiedzy o psach - na początek można skorzystać z literatury populnonaukowej, której spis znajduje się pod tym linkiem.