Maltańczyk

Maltese

Dwie Korony

CZŁONKOSTWO W ZWIĄZKU KYNOLOGICZNYM

Hodowla Maltańczyków Dwie Korony jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce pod nr 3148/D, oraz w FCI. Prowadzimy sprzedaż szczeniąt z rodowodami. 

NASZA FILOZOFIA

Hodowla jest spełnieniem marzeń o psie rasowym tj. mądrym, z charakterem, pięknym i najlepszym przyjacielu człowieka. W swych poszukiwaniach przemierzamy dziesiątki i setki kilometrów, aby doprowadzić do skojarzeń, które spełnią nasz cel, bo zarówno my jak i Państwo pragniemy posiadać piękne psy. Tak rodzą się kolejne pokolenia psich arystokratów. Staramy się, aby każdy ze szczeniaków miał dobry start ku karierze wystawowej, a nawet gdyby jego nowi właściciele się na to nie decydowali, aby był ich chlubą.

SPOTKANIE Z PSAMI

Początkowo nasze serca skradły siberian husky oraz golden retriever. Z ogromnymi sukcesami hodujemy husky: psy pochodzące z naszej hodowli to Interchampiony, Championy cieszące się tytułami pierwszego w historii wyhodowanego w Polsce Championa USA, Championa Kanady, Grand Championa,  historycznym sukcesem podwójnego (rok po roku) Zwycięstwa Klubu... 

Od zawsze podobały nam się maltańczyki, ale  nie zdecydowaliśmy się na pieska  - do czasu, gdy narodziły się dzieci i ze względu na nie nabyliśmy szczenię tej rasy. Nie dla dziecka - to nie są psy dla dzieci - ale do domu, w którym są dzieci  :)

POSTĘP HODOWLANY

Hodujemy doskonałych przestawicieli rasy, do czego dążymy poprzez przemyślane skojarzenia, służy temu dokładna analiza rodowodów oraz wzorca rasy.

NAJLEPSZE ŻYWIENIE

Dorosłe psy oraz szczenięta odżywiane są karmami światowych liderów w żywieniu zwierząt domowych. Jesteśmy członkiem Klubu Top Hodowców Royal Canin. 

OPIEKA WETERYNARYJNA

Wszystkie psy są pod stałą opieką weterynaryjną. Mają systematycznie ordynowane szczepienia i odrobaczanie oraz inne zabiegi doraźne. 

WYSTAWY PSÓW 

Uczestniczymy w wystawach psów rasowych z sukcesami. Nabywamy i dzielimy się zdobytymi doświadczeniami w hodowli psów z czołowymi hodowcami w Polsce oraz za granicą. 

PRZYGOTOWANIE ZAWODOWE

Mamy ukończone wyższe studia rolnicze na SGGW, w tym o specjalności kynologicznej. Stale pogłębiamy swoją wiedzę poprzez studia, lekturę fachowej literatury, czasopism. Hodowczyni jest sędzią kynologicznym, jest doktorem nauk w dyscyplinie zootechnika. 

NIE TYLKO HODOWLA...

Codzienne żywienie, zabawy, treningi, opieka nad szczeniętami. Jesteśmy przy porodzie, w kłopotach zdrowotnych, wspólnie spędzamy czas, jeździmy na wystawy ... Dzień bez psa to dzień stracony!

   


  

Find us on Facebook 

Znajdź nas na Facebooku


Naszym szczeniętom 
metryki wydaje:
ZWIĄZEK KYNOLOGICZNY
W POLSCE 


Związek Kynologiczny w Polsce powstał w 1938 roku, a następnie reaktywował swoją działalność w 1948 roku. Jest organizacją skupiającą hodowców, właścicieli i miłośników psów rasowych i jako jedyna organizacja kynologiczna w kraju jest członkiem Międzynarodowej Federacji Kynologicznej (FCI).


Związek Kynologiczny w Polsce (ZKwP - the Polish Kennel Club) - was established in 1938, after 2nd World War re-established in 1948. ZKwP is the only national organisation recognised by FCI - Federation Cynologique Internationale (FCI)


Wszystkie nasze psy posiadają rodowód FCI
FCI pedigree

Hodowla Dwie Korony