Maltańczyk

Maltese

Maltańczyk pies /  Maltese dog breed

hodowla maltanese

O nas

hodowla maltańczyków

Nasze psy

maltańczyki szczenięta

Szczenięta

maltańczyki zdjęcia

Galeria

maltańczyk

Kontakt


          Maltańczyk miniaturka opis

maltańczyk miniaturka

Maltańczyki są miniaturowymi psami o niezwykłej urodzie i wspaniałym charakterze. Są czułe, wesołe, nieszczekliwe (co osobiście uważam, że ogromną zaletę), energiczne i ruchliwe, ale nie potrzebujące przesadnie aktywnych form ruchu. Bardzo przywiązują się do swoich opiekunów i niezbyt dobrze znoszą samotność. Są znane ze swojej łagodności i pojętności. Są wspaniałymi towarzyszami całej rodziny, uwielbiają delikatne zabawy z dziećmi. Cechą charakterystyczną maltańczyka jest przepiękna, śnieżnobiała okrywa włosowa.

CZYTAJ WIĘCEJ

            O nas

psy husky

Początkowo nasze serca skradły siberian husky oraz golden retriever. Z ogromnymi sukcesami hodujemy husky: psy pochodzące z naszej hodowli to Interchampiony, Championy cieszące się tytułami pierwszego w historii wyhodowanego w Polsce Championa USA, Championa Kanady, Grand Championa,  historycznym sukcesem podwójnego (rok po roku) Zwycięstwa Klubu... 

Od zawsze podobały nam się maltańczyki, ale  nie zdecydowaliśmy się na pieska  - do czasu, gdy narodziły się dzieci i ze względu na nie nabyliśmy szczenię tej rasy. Nie dla dziecka - to nie są psy dla dzieci - ale do domu, w którym są dzieci - jak najbardziej :)

             Działamy na terenie mazowieckiego, lubelskiego - tutaj więcej przeczytacie Państwo o naszej hodowli maltańczyków . Zachęcamy do pytań i rozmów.    tel. 691 133 880

   Znajdź nas na Facebooku


hodowla maltańczyków facebook

Find us on Facebook 


Wszystkie nasze psy posiadają rodowód FCI /  FCI pedigree


Naszym szczeniętom metryki wydaje:

ZWIĄZEK KYNOLOGICZNY W POLSCE 


hodowla zkwp maltanese

Związek Kynologiczny w Polsce powstał w 1938 roku, a następnie reaktywował swoją działalność w 1948 roku. Jest organizacją skupiającą hodowców, właścicieli i miłośników psów rasowych i jako jedyna organizacja kynologiczna w kraju jest członkiem Międzynarodowej Federacji Kynologicznej (FCI).


Związek Kynologiczny w Polsce (ZKwP - the Polish Kennel Club) - was established in 1938, after 2nd World War re-established in 1948. ZKwP is the only national organisation recognised by FCI - Federation Cynologique Internationale (FCI).


lp.ynorokeiwd@alwodoh