SPRZEDAŻ SZCZENIĄT

INFORMACJE WSTĘPNE

Kupując szczenię z hodowli Dwie Korony możecie być Państwo pewni, że pary rodzicielskie zostały dobrane fachowo pod względem eksterieru i psychiki. Szczenięta, zaś prawidłowo wychowane i zsocjalizowane.
Zakup szczenięcia to poważna decyzja, będzie to przyjaciel na całe życie. Warto, a my wręcz zachęcamy do odwiedzenia hodowli. Na miejscu dopiero można się przekonać, w jakich warunkach są hodowane psy, jaki kontakt ma hodowca ze swoimi psami oraz szczeniętami i czy nie jest to hodowla nastawiona wyłącznie na zysk. Opinie o naszej hodowli dostępne są w księdze gości. Ponadto będąc u nas można obejrzeć i wybrać szczenię.

KOMU NIE POLECAMY

Golden retrievera nie polecamy osobom chcącym go trzymać na uwięzi (łańcuch), oczekującym aby pilnował obejścia. Osoby mające kłopoty finansowe powinny też się zastanowić nad zakupem psa, gdyż dalsze jego utrzymanie to wydatek miesięczny przynajmniej 120 zł. Nie polecamy i nie sprzedajemy psów jako prezentów imieninowych, gwiazdkowych itp. chyba że odbiera go osoba obdarowywana.

ZAPISY

Pierwsi klienci zapisują się na listę oczekujących 5-7 miesięcy przed narodzinami szczeniąt. Wybór szczenięcia odbywa się według kolejności zgłoszeń.
Jeśli jesteś zainteresowany psem z naszej hodowli, to przedstaw swoje potrzeby lub wypełnij ankietę ułatwi nam to wyszukanie psa spełniającego wybrane przez Ciebie kryteria.

WARUNKI SPRZEDAŻY
Szczenię otrzymuje następującą wyprawkę gratis:
Opuszczając hodowlę szczenię spełnia następujące kryteria: jest wyposażone w metryczkę, jest zaszczepione i odrobaczone, ma książeczkę zdrowia z wpisanymi szczepieniami profilaktycznymi, jest przyzwyczajone do różnych pokarmów, przebywania na dworze, załatwiania swoich potrzeb na gazetę, kontaktu z ludĽmi, małymi dziećmi i innymi psami.
Każda sprzedaż odbywa się na podstawie pisemnej umowy.

ODBIÓR SZCZENIĘCIA

Szczenięta wydajemy po spełnieniu trzech warunków: po pierwsze po ukończeniu 7 tygodnia życia, po drugie po okresie kwarantanny (szczepienie i tatuowanie), po trzecie w dobrej kondycji i zdrowe. Przestrzegamy regorystycznie tych wymogów.
Odbierający szczenię z naszej hodowli najczęściej transportują je samodzielnie, aby ułatwić transport sugerujemy zabrać ze sobą dywanik, koc lub wykładzinę na której będzie leżał transportowany szczeniak ewentualnie kosz lub małą klatkę. Ponadto prosimy o zabranie szmatki, wody - mogą się przydać w czasie drogi.

WYJAZD ZA GRANICĘ

Możemy podjąć się, za dodatkową opłatą, formalności związanych z wyjazdem sprzedanego szczenięcia za granicę: szczepienia, badanie przeciwciał, paszport eksportowy, chipowanie. Czynności te zawite są różnymi terminami, prosimy w związku z tym zapoznać się z zasadami transportu psów za granicę, aby nie być rozczarowanym.