HODOWLA GODLEN RETRIEVER


CZŁONKOSTWO W ZWIĄZKU KYNOLOGICZNYM

Hodowla Golden Retriever Dwie Korony jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce pod nr 3148/D, oraz w FCI. Prowadzimy sprzedaż szczeniąt z rodowodami.

SPOTKANIE Z PSAMI

Historia powstania hodowli zrodziła się z zamiłowania do zwierząt wyniesionego jeszcze z lat dziecinnych. Kontynuowana w okresie młodzieńczym przyjaźń z psami różnych ras i fascynacja nimi przerodziła się w pasję. Trudno było zerwać te więzy i tak niemal naturalnym następstwem było powstanie hodowli.

NASZa filozofia

Hodowla jest spełnieniem marzeń o psie rasowym tj. mądrym, z charakterem, pięknym i najlepszym przyjacielu człowieka. W swych poszukiwaniach przemierzamy dziesiątki i setki kilometrów, aby doprowadzić do skojarzeń, które spełnią nasz cel, bo zarówno my jak i Państwo pragniemy posiadać piękne psy. Tak rodzą się kolejne pokolenia psich arystokratów. Staramy się, aby każdy ze szczeniaków miał dobry start ku karierze wystawowej, a nawet gdyby jego nowi właściciele się na to nie decydowali, aby był ich chlubą.

POSTĘP HODOWLANY

Hodujemy doskonałych przestawicieli rasy, do czego dążymy poprzez przemyślane skojarzenia, służy temu dokładna analiza rodowodów oraz wzorca rasy.

NAJLEPSZE ŻYWIENIE

Dorosłe psy oraz szczenięta odżywiane są karmami światowych liderów w żywieniu zwierząt domowych. Jesteśmy członkiem Klubu Top Hodowców Royal Canin.

OPIEKA WETERYNARYJNA

Wszystkie psy są pod stałą opieką weterynaryjną. Mają systematycznie ordynowane szczepienia i odrobaczanie oraz inne zabiegi doraźne.

WYSTAWY PSÓW

Uczestniczymy w wystawach psów rasowych z sukcesami. Nabywamy i dzielimy się zdobytymi doświadczeniami w hodowli psów z czołowymi hodowcami w Polsce oraz za granicą.

Przygotowanie ZAWODOWE

Mamy ukończone wyższe studia rolnicze na SGGW, w tym o specjalności kynologicznej. Stale pogłębiamy swoją wiedzę poprzez studia, lekturę fachowej literatury, czasopism. Hodowczyni jest sędzią kynologicznym, jest doktorem nauk w dyscyplinie zootechnika.

NIE TYLKO HODOWLA...

Codzienne żywienie, zabawy, treningi, opieka nad szczeniętami. Jesteśmy przy porodzie, w kłopotach zdrowotnych, wspólnie spędzamy czas, jeździmy na wystawy ... Dzień bez psa to dzień stracony!DWIE KORONY


Znajdź nas na Facebooku
Find us on Facebook 

Wszystkie nasze psy posiadają rodowód FCI /  FCI pedigree


Naszym szczeniętom metryki wydaje:

ZWIĄZEK KYNOLOGICZNY W POLSCE 


Związek Kynologiczny w Polsce powstał w 1938 roku, a następnie reaktywował swoją działalność w 1948 roku. Jest organizacją skupiającą hodowców, właścicieli i miłośników psów rasowych i jako jedyna organizacja kynologiczna w kraju jest członkiem Międzynarodowej Federacji Kynologicznej (FCI).


Związek Kynologiczny w Polsce (ZKwP - the Polish Kennel Club) - was established in 1938, after 2nd World War re-established in 1948. ZKwP is the only national organisation recognised by FCI - Federation Cynologique Internationale (FCI).hodowla@dwiekorony.pl