SPRZEDAŻ

Kupując szczenię z hodowli Dwie Korony możecie być Państwo pewni, że para rodzicielska została dobrana fachowo pod względem eksterieru, psychiki i zdrowia, szczenięta zaś są prawidłowo wychowane i zsocjalizowane.

INFORMACJE WSTĘPNE

Zakup szczenięcia to poważna decyzja, ma to być przyjaciel na wiele lat. Warto, a my wręcz zachęcamy do odwiedzenia hodowli. Na miejscu dopiero można się przekonać, w jakich warunkach są hodowane psy, jaki kontakt ma hodowca ze swoimi psami oraz szczeniętami i czy nie jest to hodowla nastawiona wyłącznie na zysk. Będąc w hodowli można obejrzeć szczenięta i dokonać wyboru. Na portalu, zaś możesz poznać opinię innych o naszej hodowli lub wyrazić swoją.

WYMOGI DLA HUSKY

Siberian husky nie polecamy osobom które nie miały wcześniej psa lub z nim styczności. Osoby mające kłopoty finansowe powinny też się zastanowić nad zakupem psa, gdyż dalsze jego utrzymanie to wydatek miesięczny przynajmniej 120 zł. Nie polecamy i nie sprzedajemy psów jako prezentów imieninowych, gwiazdkowych itp. chyba że odbiera go osoba obdarowywana.

ZAPISY NA HUSKY

Pierwsi klienci zapisują się już na listę oczekujących 5-7 miesięcy przed narodzinami szczeniąt gdyż psy nasze są uznanymi przedstawicielami rasy, a mioty nie są liczne. Wpis na listę następuje po wpłaceniu zadatku. W przypadku wycofania się z chęci zakupu szczenięcia następuje zwrot zadatku.
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem psa z naszej hodowli, to przedstaw swoje potrzeby lub wypełnij ankietę ułatwi nam to wyszukanie psa spełniającego wybrane przez Ciebie kryteria.

WARUNKI SPRZEDAŻY
Szczenię otrzymuje następującą wyprawkę gratis:
Opuszczając hodowlę spełnia następujące kryteria: jest wyposażone w metryczkę, jest zaszczepione i odrobaczone, ma książeczkę zdrowia z wpisanymi szczepieniami profilaktycznymi, jest przyzwyczajone do różnych pokarmów, przebywania na dworze, załatwiania swoich potrzeb na gazetę, kontaktu z ludĽmi, małymi dziećmi i innymi psami.
Każda sprzedaż odbywa się na podstawie pisemnej umowy.

ODBIÓR SZCZENIĘCIA

Szczenięta wydajemy po spełnieniu trzech warunków: po pierwsze po ukończeniu 7 tygodnia życia, zaszczepione, wytatuowane, po drugie po okresie kwarantanny , po trzecie w dobrej kondycji i zdrowe. Przestrzegamy regorystycznie tych wymogów.
Odbierający szczenię z naszej hodowli najczęściej transportują je samodzielnie, aby ułatwić transport sugerujemy zabrać ze sobą dywanik, koc lub wykładzinę na której będzie leżał transportowany szczeniak ewentualnie kosz lub małą klatkę. Ponadto prosimy o zabranie szmatki, wody - mogą się przydać w czasie drogi.

PRZEWÓZ ZA GRANICĘ

Możemy podjąć się, za dodatkową opłatą, formalności związanych z wyjazdem sprzedanego szczenięcia za granicę: szczepienia, badanie przeciwciał, paszport eksportowy, chipowanie. Czynności te zawite są różnymi terminami, prosimy w związku z tym zapoznać się z zasadami transportu psów za granicę, aby nie być rozczarowanym.