Maltańczyk

Maltese

lubelskie


O nas

maltańczyki


Nasze psy

szczenięta


Szczenięta

miniaturki


Galeria

hodowla dwie korony


KontaktSzczenięta


24 września 2019 urodziły się 4 szczeniaki

Matką jest RAFAELLA Kazkovyy Lev

Ojcem przepiękny champion Quirin Maltezzi


o miocie

maltańczyk

Maltańczyk miniaturka opis

Maltańczyki są miniaturowymi psami o niezwykłej urodzie i wspaniałym charakterze. Są czułe, wesołe, nieszczekliwe (co uważamy za ogromną zaletę), energiczne i ruchliwe, ale nie potrzebujące przesadnie aktywnych form ruchu. Są łagodne i pojętne. Bardzo przywiązują się do swoich opiekunów i niezbyt dobrze znoszą samotność. Są wspaniałymi towarzyszami całej rodziny, uwielbiają delikatne zabawy z dziećmi. Cechą charakterystyczną maltańczyka jest przepiękna, śnieżnobiała okrywa włosowa.

wzorzec rasy

   


  

Find us on Facebook 

Znajdź nas na Facebooku


Naszym szczeniętom 
metryki wydaje:
ZWIĄZEK KYNOLOGICZNY
W POLSCE 


Związek Kynologiczny w Polsce powstał w 1938 roku, a następnie reaktywował swoją działalność w 1948 roku. Jest organizacją skupiającą hodowców, właścicieli i miłośników psów rasowych i jako jedyna organizacja kynologiczna w kraju jest członkiem Międzynarodowej Federacji Kynologicznej (FCI).


Związek Kynologiczny w Polsce (ZKwP - the Polish Kennel Club) - was established in 1938, after 2nd World War re-established in 1948. ZKwP is the only national organisation recognised by FCI - Federation Cynologique Internationale (FCI)


Wszystkie nasze psy posiadają rodowód FCI
FCI pedigree

Hodowla Dwie Korony